
Kooi- en hokaccessiores voor je knaagdieren en konijnen
- Meer bekijken Meer resultaten laden...


Trixie Wilgentunnel Konijn 38 x 20 x 20 cm
Deze Trixie Wilgentunnel Konijn van 38 x 20 x 20 cm is leuk speelgoed voor konijnen en cavia's van 100% natuurlijk materiaal.
Konijnen en cavia's zijn van nature gek op verstopplekjes en tunnels. Met deze wilgentunnel zal jouw dier zich daarom goed vermaken! Deze tunnel is gemaakt van gevlochten wilgentakken en 100% natuurlijk. Het konijn of de cavia kan lekker in de tunnel liggen, maar er ook mee rollen of gooien en de tunnel veilig als knaagmateriaal gebruiken.
- Tunnel van wilgentakken
- 100% natuurlijk
- Voor konijn, cavia's en andere grotere knaagdieren
Afmetingen: 38 x 20 x 20 cm

Happy Pet Wilgen Tunnel L 32 cm
Happy Pet Wilgen Tunnel L 32 cm is een natuurlijke tunnel voor konijnen en knaagdieren, ideaal als verstopplek en als knaagmateriaal.
Konijnen en knaagdieren brengen in het wild veel tijd door in holen en gangenstelsels. Om jouw dier ook thuis wat geborgenheid te bieden, is deze leuke Wilgen Tunnel van Happy Pet de uitkomst! De tunnel kan gebruikt worden als verstopplek en tevens kan er leek mee gegooid, gerold en gespeeld worden. De tunnel is gemaakt van 100% natuurlijke wilgentakken, waar jouw dier graag aan zal knagen. Knagen op wilg is goed voor de tanden omdat het helpt bij de correcte afslijting van het gebit. Een functionele tunnel dus, waar jouw dier veel plezier aan zal beleven!
- Tunnel voor konijnen en knaagdieren
- Gemaakt van 100% wilgentenen, dus geheel natuurlijk
- Geschikt als schuilplaats, speelgoed en knaagmateriaal
- Knagen aan wilg helpt bij een correcte afslijting van de tanden
Maat: L
Afmeting: 32 cm

De Adventure Tunnel S 17 cm is een natuurlijke speeltunnel voor kleine knaagdieren. Deze houten tunnel heeft de vorm van een cilinder met meerdere gaten aan de zijkanten. Een leuke verstopplek die ook gebruikt kan worden als trap of klauterplaats! De tunnel is vervaardigd van 100% natuurlijk materiaal en kan dus ook veilig aangeknaagd worden. Staat leuk in elke kooi en gaat verveling tegen!
- Speeltunnel voor kleine knaagdieren, zoals hamsters en muizen
- Gemaakt van hout, veilig aan te knagen
- Met meerdere uitgangen aan de zijkanten, ook te gebruiken als verbindingstunnel of trap
Maat: S
Afmeting: 17 cm

Wanneer de fles is gevuld en u heeft hem net in de kooi gehangen, dient deze eerst een vacuüm te creëren. De fles blijft even door druppelen tot het vacuüm er is. De fles behoort daarna te stoppen met druppelen.
Inhoud: 600 ml. (L)


Let op: wordt assorti geleverd, geen kleurkeuze mogelijk!
Kleur: Assorti

Afmetingen: 28 cm lang x ¹ 20 cm
Kleur: Grijs

Het Rosewood Snuggles Tweezijdig Bed Knaagdier 24X23X21 cm is een heerlijk gevoerd bed voor knaagdieren dat op verschillende manieren te gebruiken is. Het bedje met pluche aan de binnenzijde creëert een warm holletje voor jouw knaagdier. Ideaal voor cavia's, fretten, hamster of ratten.
Het bedje is aan de buitenkant met een vochtig doek af te nemen en kan in de machine gewassen worden op 30 graden Celsius.
- Bedje voor knaagdieren
- Holletje van zacht pluche
- Buitenkant af te doen met vochtige doek
- Te wassen op 30 graden Celsius
Afmeting: 24X23X21 cm

- geschikt voor reptielen, konijnen en knaagdieren
- optimale schuilmogelijkheid
- ideaal om te klimmen
- van 100 % natuurlijk materiaal
- afname per VPE


Trixie Speeltunnel Konijn Assorti 47 cm
Deze Trixie Speeltunnel Konijn van 47 centimeter is een leuke speeltunnel met drie wegen en vier ingangen van nylon.
Jouw konijn kan zijn lol op met deze nylon speeltunnel! Deze tunnel bestaat uit drie gangen met vier ingangen, net als een gangenstelsel in de natuur. Door de spiraalveer is de speeltunnel vormvast en ook is hij uit te breiden met andere tunnels.
- Nylon speeltunnel voor konijnen en knaagdieren
- Drie wegen met vier ingangen
- Vormvast door spiraalveer
- Wordt assorti geleverd, een kleurkeuze is niet mogelijk
Afmetingen: 47 x 18 x 18 cm
- Meer bekijken Meer resultaten laden...