Terug | Hond Verzorgingsproducten Bestrijdingsmiddelen Krka Krka anthelmin plus ontwormingstabletten
 
Actie
4 tbl
10,50 per stuk
Je bespaart: 3,50
Op voorraad
Full_price
10,50

Per stuk
  • 27527 klanten geven TIM's een 9,3.
  • Bestel binnen 2:26:42 en je bestelling is morgen in huis (NL / BE).
  • 235.315 blije baasjes.
  • Slechts 4,95 verzendkosten, gratis verzending v.a. 59,-.
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen*.
KRKA Anthelmin Plus Ontwormingstabletten 4 tbl
De KRKA Anthelmin Plus Ontwormingstabletten per 4 tabletten bevatten praziquantel, pyrantel en febantel, te gebruiken bij infecties met lintwormen, spoelwormen en/of haakwormen. Anthelmin Plus kan ook worden ingezet ter ere van menginfecties met de volgende behandeling van rondwormen en lints bij volwassen honden en pups:

Nematoden: Ascariden: Toxocara canis, Toxascaris leonina (laat-onvolwassen en volwassen stadia);
Haakwormen: Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (volwassen stadia); Cestoden: Lintwormen: Taenia spp., Dipylidium caninum.

Geef de hond 1 tablet per 10 kg lichaamsgewicht voor alle gewichtsklassen. De tabletten zijn te gebruiken bij pups vanaf 2 weken en/of bij honden met een gewicht van meer dan 2 kg. De tabletten zijn erg smakelijk en zorgen daardoor voor een goede opname!

- Ontwormingstablet voor de hond
- Tegen veel voorkomende wormen zoals lintwormen, spoelwormen en haakwormen
- Op basis van praziquantel, pyrantel en febantel
- Met hoge opname door de goede smaak

Inhoud: 4 tabletten 


  • Krka

4 TBL

  • 409893
  • 3838989629823

Beoordeling plaatsen

anti-spam