
The company of animals voor je hond

Professionele Fluit Hoge Frequentie
De Professionele Fluit Hoge Frequentie is een lichtgewicht fluitje met verstelbare toonhoogte. Dit fluitje is ideaal voor tijdens het uitlaten of de training. De toon van het fluitje is verstelbaar. Hierdoor kun je het fluitje instellen op de toon waar jouw hond het beste op reageert. Het hoge geluid beweegt zich goed door open ruimtes. Het fluitje is hierdoor ideaal voor afstandstraining!
Voorzien van een sleutelring om aan je sleutelbos te bevestigen.
- Hondenfluitje met hoge frequentie
- Verstelbare toon
- Geschikt voor o.a. lange afstandstraining

De Company Of Animals Coachi Target Stick Aanwijsstick Blauw is een onmisbaar hulpmiddel voor het trainen van je hond. Of je nu net een puppy hebt die je wilt opvoeden of de training met je volwassen hond verder wilt verbeteren, deze targetstick vereenvoudigt de training en maakt het duidelijker voor je hond. Dankzij de felgekleurde bal op de stick kun je eenvoudig objecten aanwijzen die je hond moet aanraken, of je hond begeleiden naar de gewenste positie. Dit maakt het ideaal voor het aanleren van simpele commando's en trucjes, maar ook voor meer geavanceerde trainingen zoals agility. De Coachi Target Stick is bovendien verstelbaar in lengte van 15 cm tot 70 cm, waardoor hij gemakkelijk mee te nemen is. De stick werkt perfect in combinatie met clickertraining en is een veelzijdige tool die bijdraagt aan een succesvolle en plezierige trainingservaring.
- Aanwijsstick met felgekleurde bal
- Verstelbaar in lengte
- Ideaal voor het aanleren van bijvoorbeeld commando's of trucjes

De simpelste en meest vriendelijkste manier om uw hond minder te laten trekken of te corrigeren.
Leverbaar in 5 maten. Kies uit het keuze menu de voor uw hond geschikte maat. Hieronder geven wij u weer welke halti u nodig heeft voor wat voor ras.
Halti nr.1: Teckel, Poedel, Dwergschnauzer enz.
Halti nr.2: Beagle, Border Collie, Cocker Spaniel, Keeshond, Pitbull, Schnauzer, Staffordshire Terrier enz.
Halti nr.3: Airedale, Basset, Boxer, Bull Terrier, Chow Chow, Dalmatier, Dobermann, Engelse Setter, Golden Retriever, Labrador Retriever, Ierse Setter, Bobtail enz.
Halti nr.4: Bouvier, Bullmastiff, New Foundlander, Rottweiler enz
Halti nr.5: Bloedhond, St Bernard, Mastiff enz.

Coa Clix Multi-Clicker 3 Tonig Blauw
Met de multi-clicker versnel je het leerproces van je hond met 50%. Je klikt bij goed gedrag en geeft een beloning aan je hond. Door dit herhaaldelijk te blijven doen leert de hond snel wat hij goed doet. De clicker is gemakkelijk vast te houden en de polsband zorgt ervoor dat je hem niet kwijtraakt. Lees voordat je begint met klikken de trainingsgids. In tegenstelling tot andere clickers heeft de multi-clicker 3 standen. Hiermee kun je het geluid van de clicker eventueel zachter zetten wat voor geluidsgevoelige honden gunstig is.
Kleur: blauw